FIRMY WINDYKACYJNE, KTÓRYM WARTO ZAUFAĆ – EUROPEJSKA GIEŁDA WIERZYTELNOŚCI

Nieuczciwi kontrahenci stali się plagą współczesnych przedsiębiorców. Chociaż zawieranie obustronnych kontraktów powinno dać gwarancję rzetelnego wywiązania się ze zobowiązań, to niestety coraz częściej borykamy się ze skutkami problemów finansowych naszych partnerów biznesowych. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług jednej z firm windykacyjnych oferującej swoje usługi w Polsce. Europejska Giełda Wierzytelności Sp. z o.o. nieprzerwanie od 2007 roku stoi na straży bezpieczeństwa majątków swoich Klientów. Nasze biuro windykacji podejmuje się działań nie tylko z zakresu windykacji firm, ale również prowadzi rejestr dłużników dostępny drogą Internetową. Siedziby naszej firmy windykacyjnej znajdują się w Warszawie i Wrocławiu. Swoje usługi windykacyjne świadczymy również w Katowicach Poznaniu, Krakowie i Sosonowcu.

Europejska Giełda Wierzytelności – wierzytelności pod pełną kontrolą

Na tle konkurencyjnych firm skupujących wierzytelności, wyróżniamy się szczegółową wiedzą z zakresu obowiązującego prawa. Dodatkowym naszym atutem jest platforma Europejska Giełda Wierzytelności. Firmy windykacyjne niejednokrotnie korzystają z możliwości wystawienia wierzytelności na sprzedaż, co pomaga przedsiębiorcom w krótkim czasie odzyskać utracone należności. Stały dostęp do zamieszczanych ogłoszeń umożliwia natychmiastową reakcję, dzięki czemu macie Państwo gwarancję, że dokładamy wszelkich starań, aby działania naszej firmy windykacyjnej przyniosły najbardziej korzystne dla Klienta rezultaty. Europejska Giełda Wierzytelności Sp. z o.o. wychodzi naprzeciw rosnącym wymaganiom Klientów i ponad powyższe działania podejmuje się prowadzenia monitoringu spłat, dzięki któremu możecie Państwo stale kontrolować sytuację swoich należności.

Windykacja w Katowicach, Warszawie i Wrocławiu

Europejska Giełda Wierzytelności Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zajmuje się kompleksową obsługą wierzytelności. Specyfika działalności firm ściągających długi wymaga od nas stałego poszerzania swojej wiedzy na temat potrzeb Klienta. Doskonale wiemy, jak ważne dla Państwa jest zachowanie nieprzerwanej płynności finansowej, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania ograniczyć do możliwie jak najkrótszego czasu. Firmy prowadzące windykacje na terenie Katowic, Warszawy, Wrocławia czy w innych miastach często skupiają swoją u wagę wokół pozyskania niezbędnych do odzyskania należności informacji o stanie finansowym dłużnika oraz próbom osiągnięcia konsensusu z wierzycielem. Oferujemy również spotkania mediacyjne, podczas których wspólnie staramy się osiągnąć jak najbardziej korzystne rozwiązanie problemów związanych ze spłatą długu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty i w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu z siedzibą naszej firmy windykacyjnej we Wrocławiu lub Warszawie. Z przyjemnością pomożemy Państwu odzyskać wasze należności. Skuteczność naszej firmy windykacyjnej potwierdzają opinie naszych zadowolonych Klientów m.in. z Warszawy, Katowic i Wrocławia. Staramy się aby nasza firma windykacyjna była najlepszą i najefektywniejszą w miejscach naszej działalności.