O nas

Celem, jaki realizujemy nieprzerwanie od 2007 roku jest odzyskiwanie wierzytelności. Jego osiąganie umożliwia nam m.in. internetowa platforma, jaką jest Europejska Giełda Wierzytelności, której jesteśmy administratorem i właścicielem. Zajmujemy się również kompleksową obsługą wierzytelności z rynku polskiego oraz zagranicznego. W trosce o wygodę naszych Klientów, mamy dwie siedziby w różnych częściach Polski: we Wrocławiu i Warszawie.

Giełda wierzytelności – skuteczny sposób na sprzedaż wierzytelności

Nasza giełda wierzytelności umożliwia Państwu pozbycie się kłopotliwych roszczeń poprzez sprzedanie długu. Prowadzimy rejestr dłużników, który widoczny jest w Internecie, co sprawia, że oferty sprzedaży wierzytelności są dostępne dla szerszego grona odbiorców zainteresowanych ich nabyciem. Dzięki temu, zwiększa się mocno prawdopodobieństwa znalezienia nabywcy owej wierzytelności. Kiedy wszelkie działania windykacyjne stosowane przez Państwa nie przynoszą zakładanych rezultatów, skorzystanie z naszej giełdy wierzytelności będzie najlepszym rozwiązaniem.

Hasłem przewodnim Europejskiej Giełdy Wierzytelności jest skuteczna windykacja. Zatrudniamy specjalistów posiadających doświadczenie w obsłudze wierzytelności, którzy radzą sobie nawet z najbardziej wymagającymi przypadkami. Od początku swojej działalności skutecznie pomagamy przedsiębiorstwom odzyskać ich płynność finansową, działając w sposób sprawny i rzetelny. Europejska Giełda Wierzytelności to niezwykle skuteczna platforma obrotu wierzytelnościami.

Europejska Giełda Wierzytelności – pozostałe usługi

Europejska Giełda Wierzytelności, to nie tylko innowacyjna platforma obrotu wierzytelnościami, oferujemy również Państwu inne usługi z zakresu zarządzania wierzytelnościami. Oferujemy Państwu m. in. usługę monitoringu płatności, która polega na kontaktowaniu się z kontrahentami w imieniu naszego Klienta, zanim jeszcze przekazane nam przez niego należności staną się wymagalne. Usługa monitoringu płatności to doskonałe narzędzie służące usprawnieniu procesu wpływów na konto naszych Klienów, co w większości przypadków skutecznie zapobiega powstawaniu zaległości.

Oferujemy Państwu także mediacje, w których stajemy się pośrednikiem, dążącym do wypracowania rozwiązania zadowalającego obie stron. Polubowne rozwiązanie sporu pomiędzy Klientem a jego kontrahentem w wielu przypadkach okazuje się być działaniem szybszym oraz bardziej skutecznym niż prowadzenie długotrwałego procesu windykacyjnego.

Współpracujemy również z firmami z sektora finansowo-prawnego. Naszym celem jest wspieranie Klientów na każdym etapie ich działalności. Oferujemy szeroką gamę usług, mających na celu dbanie o Ich bezpieczeństwo finansowe poprzez egzekwowanie należności od nieuczciwych kontrahentów.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy Państwu szereg nowoczesnych rozwiązań z dziedziny skupu i sprzedaży wierzytelności, wchodzących w zakres kompetencji Europejskiej Giełdy Wierzytelności działającej na terenie całego kraju i poza jego granicami. Prowadzimy skuteczne działania z zakresu windykacji gospodarczej. Zapraszamy do współpracy!