Dynamiczny rozwój miasta sprawia, że aby zachować płynność finansową oraz konkurencyjność, podmioty działające na terenie Krakowa korzystają coraz częściej w wyspecjalizowanych w windykacji i zarządzaniu wierzytelnościami firm. Europejska Giełda Wierzytelności Sp. z o.o. od 2007 roku podejmuje się pełnienia opieki windykacyjnej nad przedsiębiorstwami borykającymi się z trudnościami w odzyskaniu należności. Współpracy z przedstawicielami wszelakich branż działających w Krakowie w celu wsparcia ich w każdym etapie procesu windykacji należności. Z roku na rok grono zadowolonych z naszych usług Klientów rośnie, co motywuje nas do dalszego rozwoju.

Platforma Europejskiej Giełdy Wierzytelności

Platforma Europejskiej Giełdy Wierzytelności to doskonałe narzędzie, dla wszystkich zainteresowanych sprzedażą swoich należności wyspecjalizowanej firmie. Dzięki platformie można bardzo łatwo dodać ofertę sprzedaży nieruchomości i dotrzeć do potencjalnych odbiorców. Dzięki temu rozwiązaniu windykacja należności na terenie Krakowa i innych miast Polski zostaje uregulowana bez konieczności uciekania się do często bardzo wymagających metod egzekucji zadłużenia. Przy pomocy platformy Internetowej nasi Klienci mają możliwość osiągnięcia maksymalnej skuteczności przy minimalnym nakładzie czasowym. Europejska Giełda Wierzytelności została zaprojektowana w taki sposób, aby użytkownicy w łatwy i czytelny sposób zorientowali się w aktualnej sytuacji finansowej firmy. Główną zaletą tego rozwiązania jest szeroki zasięg odbiorców, co stanowi gwarancję dołożenia wszelkich starań do jak najszybciej realizacji transakcji.

Nasze pozostałe usługi z zakresu windykacji należności na terenie Krakowa

Europejska Giełda Wierzytelności Sp. z o.o. również wspiera działania mające na celu zweryfikowanie wiarygodności płatniczej potencjalnych kontrahentów. Prowadzony przez nas katalog dłużników pomoże Państwu przekonać się, czy nawiązanie współpracy z danym przedsiębiorstwem jest narażone na ryzyko niewypłacalności podjętych zobowiązań. Dodatkowym atutem proponowanej Państwu platformy jest możliwość skutecznego monitorowania spływających wierzytelności. W imieniu naszych Klientów podejmujemy się stałego nadzoru przebiegu regulowania należności windykacyjnych.

Skuteczna windykacja w Krakowie – z nami to możliwe

Do wszystkich spraw podchodzimy indywidualnie, dlatego zapraszamy Państwa do nawiązania kontaktu z naszymi specjalistami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami z zakresu zarządzania wierzytelnościami oraz windykacji na terenie Krakowa i innych miast kraju zapraszamy do współpracy.