Sosnowiec, podobnie jak wiele innych śląskich miast, powstał jako ośrodek polskiego przemysłu ciężkiego. To niegdyś prężnie działające miasto górniczo-hutnicze przekształciło się obecnie w nieustannie rozwijający się ośrodek przemysłowo-handlowy. Stosunkowo świeża zmiana profilu działających w Sosnowcu przedsiębiorstw sprzyja rozkwitowi nowo powstałym firmom. Niestety niezależnie od poziomu ugruntowania pozycji na rynku, coraz częściej spotykamy się z przedsiębiorcami, którzy nie są w stanie samodzielnie uporać się z narastającymi zobowiązaniami swoich dłużników. Europejska Giełda Wierzytelności Sp. z o.o. została powołana do niesienia pomocy potrzebującym jej firmom.

Skuteczna windykacja Sosnowiec

Samodzielnie prowadzone działania wielokrotnie wymagają dużego nakładu czasu oraz pracy. Aby dostrzec realne korzyści z podejmowanych zabiegów nie wystarczy jedynie skupić się na wysyłaniu dłużnikowi powiadomień o konieczności zapłaty kolejnej raty należności. Grożenie skierowaniem sprawy do sądów również nie zawsze wiąże się z natychmiastowym uregulowaniem wierzytelności, a wręcz częściej powoduje całkowite zerwanie jakichkolwiek negocjacji. Problemy z wypłacalnością dłużnika warto powierzyć profesjonalnej firmie windykacyjnej, o wiarygodnej renomie. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu windykacji na terenie Sosnowca oraz innych miast Polski.

Nasze metody windykacji należności

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu windykacji wierzytelności dla Klientów prowadzących swoje przedsiębiorstwa na terenie Sosnowca. Pośredniczymy w sprawach mediacyjnych, sprawdzamy oraz weryfikujemy Państwa kontrahentów pod kątem wiarygodności finansowej, prowadzimy monitoring płatności i administrujemy platformę Europejskiej Giełdy Wierzytelności. Skupiamy nasze działania na osiągnięciu jak największych korzyści dla Klientów, dlatego prowadzimy działalność windykacyjną nie tylko na terenie Sosnowca, ale również całej Polski i poza granicami państwa.

Wierzymy w ideę sprawiedliwego i uczciwego rozwoju, dlatego drobiazgowo dbamy o finanse naszych Klientów. Państwa zadowolenie jest dla nas sukcesem!