Jesteśmy częścią grupy EGW

Europejska Giełda Wierzytelności Sp. z o.o. zajmuje się przede wszystkim dochodzeniem roszczeń finansowych przedsiębiorców, jak również prowadzimy działania w zakresie windykacji należności. Co więcej w sposób niezwykle rzetelny i dokładany monitorujemy płatności w firmach niezależnie od branży w jakiej działają.

Naszym klientom doradzamy zarówno w zakresie prawa handlowego, cywilnego, jak również gospodarczego. Jesteśmy również częścią grupy EGW, na którą składa się zespół firm gwarantujących klientom bieżącą obsługę prawną, odzyskiwanie należności, a więc windykację, a także kompleksowe wsparcie biznesu, np. rozwój StartUpów. Dla klientów spółki z grupy EGW oferujemy specjalne oferty w korzystnych cenach.

Jakie spółki wchodzą w skład Grupy EGW?

Europejska Giełda Wierzytelności Sp. z o.o.

Nasza firma zajmuje się głównie monitoringiem i ściąganiem należności naszych klientów, dzięki czemu szybko i sprawnie pomagamy się pozbyć roszczeń, jednocześnie odzyskując płynność finansową. Kontrolujemy przepływ płatności w firmach, zajmujemy się obrotem wierzytelności, a także windykacją należności.

Lex Capitalis Sp. z o.o.

Kancelaria prawna specjalizuje się w dochodzeniu obsłudze firm m.in w zakresie roszczeń finansowych, a także w zakresie formy prowadzonej działalności, restrukturyzacji czy negocjacji. Uwielbiamy negocjować nie negocjowalne.

Barter Klub S.A.

Zajmuje się łączeniem przedsiębiorców, organizuje regularne spotkania w grupach, które wzajemnie się wspierają. Działania networkingowe to idealny w obecnych czasach sposób na marketing firmy.
Dodatkowo wszystkie firmy w Klubie są z rekomendacji i Klub w pewien sposób gwarantuje ich wiarygodność i etyczność.

Wiarygodny Partner

Specjalizujemy się w weryfikacji kontrahentów w bazach informacji gospodarczej. Zachęcamy przedsiębiorców do uczestniczenia w programie Wiarygodny Partner, który propaguje uczciwe zachowania w biznesie poprzez promowanie rzetelnych przedsiębiorców. Otrzymany certyfikat to gwarancja dla Twojego kontrahenta, że terminowo regulujesz wszelkie zobowiązania, a także przestrzegasz obowiązujących kodeksów i regulaminów. Informacje w certyfikacie aktualizowane są na bieżąco, dzięki czemu stale masz możliwość budowania dobrego wizerunku firmy.

EGW UP Sp. z o.o.

Specjalizuje się w sprzedaży towarów oraz usług na zlecenie dla podmiotów zewnętrznych. Dodatkowym działaniem jest wspomaganie rozwoju StartUpów, a także innowacyjnych projektów.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *