Konflikty w biznesie – szansa, czy zagrożenie?

Wiedzę w biznesie można przyrównać do oręża, którego umiejętne wykorzystanie jest w stanie przesądzić o sukcesie. Doskonale o tym wiemy, dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom organizujemy webinaria poruszające szeroko pojętą tematykę biznesową. To spotkania online, podczas których eksperci szczegółowo analizują zagadnienia związane z konfliktami, przedstawiając potencjalne zagrożenia z nich płynące, a także rzucając światło na ewentualne szanse, jakie w tego typu sytuacjach mogą się pojawić.

Dlaczego warto wiedzieć więcej na temat konfliktu i mediacji w biznesie?

Zasadniczo prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ryzykiem – im szerszy zasięg i wyższe kwoty pojawiające się na fakturach, tym większe zagrożenie, że coś może pójść nie tak. Jednym z najczęściej pojawiających się problemów jest z pewnością kwestia nieuregulowanych przez kontrahentów wierzytelności i pojawiających się na tym poziomie konfliktów. Brak terminowej zapłaty za wykonane usługi lub sprzedane towary może negatywnie odbić się na kondycji finansowej przedsiębiorstwa, dlatego warto wykorzystać wszelkie dostępne środki, które doprowadzą do polubownego rozwiązania. W takich sytuacjach zdecydowanie przydadzą się: znajomość zalet mediacji, świadomość tego, jak zarządzać konfliktem jeszcze przed jego wystąpieniem czy też wiedza o tym, jak przekuć zagrożenie w szansę.

Zapraszamy na webinaria

Organizowane przez nas webinaria to odpowiedź na potrzeby rynku i osób, które zarówno dopiero poznają niuanse świata biznesu, jak i tych posiadających wieloletnie doświadczenie, ale pragnących odświeżyć sobie takie zagadnienia jak zarządzanie konfliktami czy też ich eliminowanie jeszcze zanim się pojawią. Dołączając do wybranego webinarium, mają Państwo idealną okazję do tego, aby poznać zalety mediacji jako elementu pozwalającego na rozwiązywanie sporów z kontrahentami bez konieczności angażowania takich mechanizmów, jak kosztowny i często trwający bardzo długo proces sądowy. Serdecznie zapraszamy do dołączenia do nas w wybranym terminie pod adresem https://egwgrupa.pl/webinary/

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *